Dedykowany team AKG

Magda Dańda

Magda Dańda

Od 10 lat związana z branżą motoryzacyjną. Nadzoruje procesy związane z jakością oraz utrzymaniem certyfikacji systemów ISO 9001, 14001 oraz AQAP.  Jej kompetencje to organizacja pracy oraz koordynacja projektów. Absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie Wydziału Technologia Chemiczna.

Trzyma standardy. Dbałość o szczegóły uważa za klucz do naszych sukcesów. Ma motto, które wszyscy lubimy: „Wygrywa tylko ten, kto ma cel i pragnienie, aby go osiągnąć”.

Jan Graca

Jan Graca

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, kierunku Inżynieria Mechatroniczna.

Posiada doświadczenie w wizyjnej kontroli jakości oraz analizie sygnałów. Lubi wyzwania, ceni kreatywność, imponuje wytrwałością. Charakter ukształtowany przez sport (piłka nożna).

Łukasz Szczurek

Łukasz Szczurek

Ambitny, zaradny, zawsze chętny by pomóc i pomysłowy. Jak mówimy, z wartością dodaną.

Ma duże doświadczenie w modelowaniu bryłowo-powierzchniowym CAD 3D. Jego zamiłowaniem jest fotografia i obróbka graficzna. Lubi nowinki technologiczne, prowadzi nas w awangardzie druku przestrzennego umożliwiającego szybsze prototypowanie i modelowanie.

Absolwent Politechniki Krakowskiej Wydziału Mechanicznego ze specjalnością Eksploatacja Pojazdów Samochodowych.
W wolnym czasie gra na instrumentach klawiszowych i w tenisa.

Robert Matwijewski

Robert Matwijewski

Od 20 lat w branży. W życiu zawodowym robi to co jest jego pasją. Absolwent Politechniki Krakowskiej, inżynierii systemów transportowych. Wsparcie najbliższych pozwala mu realizować się i rozwijać zawodowo. Bardzo ważne są dla niego relacje rodzinne, a także przyjacielskie. Zawsze kieruje się uczciwością i ceni szczerość.

Mateusz Biały

Mateusz Biały

Związany z OE Industry od marca 2014r. Od tamtego czasu rozwija się zawodowo na stanowisku magazyniera.

Umiejętności manualne, które posiada w pełni wykorzystuje przy nowych projektach, odpowiada także za montaż końcowy systemów chłodzenia dla Klienta ostatecznego.

W życiu prywatnym stara się spełniać zwariowane pomysły i marzenia w rytmie ulubionej muzyki.
W wolnym czasie zajmuje się organizacją i aktywnym prowadzeniem LARP-ów oraz gier drużynowych typu ASG.